Web Yazılım

Firmalar için Web Yazılım
Kurumuza özel farklı yenilikçi web tabanlı yazılım çözümleri sunmaktayız. İsteklerinize bağlı olarak hazırlanmış profesyonel bir web tabanlı yazılım, tüm verilerinizin doğru şekilde saklamanıza olanak sağlayacak ve kolay, hızlı bir şekilde istediğiniz verilere erişmenize olanak sağlayacaktır.

Firma içi ve firma dışı bilgi akışı çok önemli olup güncel verilerin doğru şekilde kayıt altına alınıp, müşterilerinize ulaştırmak çok önemlidir. Güncel web teknolojileri ile kullanım amaçlarınıza uygun olarak hazırlanmış bir web yazılımına sahip olmanız öncelikle kendi firma içinizdeki düzene artı katıp ve bununla birlikte firmanızın iş dünyasındaki eko sistemine uygum göstermekte büyük faydalar sağlayacaktır.

Firmanızın büyümesinde etki sağlayacak ve bayileriniz, tedarikçileriniz, müşterileriniz ile iletişiminizi daha kontrollü hızlandıracaktır. Tüm müşterilerinizin, ürünlerinizin, bayilerinizin ve daha bunlar gibi firmanız için önem arz eden kayıtlar için veri yönetimi hayatı önem taşımaktadır.

Kayıtlarınızın düzenli bir şekilde veri tabanına girilmesi ve internet ağı olan her yerden size özelleştirilmiş yada ziyaretçilere açık şekilde bu verilerin görüntülenmesine olanak sağlamaktadır.

Tüm kayıtlarınız için ekleme, güncelleme, silme, rapor hazırlama ve bunların yanında verilerinizi düzenli olarak yedekleme, kullanıcı işlemleri, güvenlik işlemleri gibi ihtiyaçlarınıza yönlendik tüm yazılım alt yapısını Gebze Medya olarak profesyonel bir şekilde hazırlayıp sizlere sunmaktayız.

Web Yazılım Nedir?
Web yazılımı, web sitenizin dinamik yapıya yani güncellenebilir bir yapıya uygun olarak kullanıcıların sayfalar ile etkileşimde bulunup, sayfalar yada veriler üzerinde istediklerini değişiklikleri yapmasına olanak sağlayan web yazılımına denir.

Web yazılımı sayesinde bir veri tabanında istediğiniz kayıtları tutabilir bu verileri istediğiniz kişiler ile paylaşabilir yada web sitenizin her hangi bir bölümünü anlık olarak güncelleyebilir yani değiştirebilirsiniz.