Kurumsal

Gebze Medya olarak yakın, uzak, yerel ve bölgesel çaptaki işletmeler için web sitesi çözümleri sunan profesyonel bir ekibimiz ile 5 yıldır Gebze merkezli ofisimizde web tasarım ve web teknolojileri ile alakalı tüm konularda hizmet vermekteyiz.

Biz müşterilerimize web tasarımı hizmet süreci boyunca hızlı, güvenli ve müşterileriniz ile en etkili şekilde faaliyet gösterebileceğiniz interaktif bir iletişim sunmayı, pazar payınızı arttırmayı ve daha fazla iş imkanı kazanmanız için web sitenizi kaliteli bir yapıda modern ve dünya teknolojilerine uygun olarak hazırlarız.

Firmanızı kurumsal odaklı yerel ve dünya bölgelerinde tanımayı amaçlıyorsanız başlangıç olarak işletmeler için en kesin ve kalıcı çözüm kesinlikle web sitesi yaptırmaktır. Bir web sitesi oluştururken amaç kullanıcı odaklı etkin bir ziyaretçi kapasitesi oluşturmak ve ziyaretçilerinize en akılda kalıcı şekilde hizmetlerinizi tanımaktır. Bir web sitesinin öncelikle teknik olarak alt yapısının işlenmesi ve gerektiği şekilde kaliteli ve sağlıklı bir web sitesi alt yapının oluşturulması gerekmektedir.

Yıllardır gebze web tasarım olarak hizmet vermiş olduğunuz firmaların web sitelerinde, üretken, kreatif ve pazarlamaya uygun markanızı güçlendirmek, büyümek ve dünya ‘ya tanıtmak için, modern tasarımlar ve pazarlama hizmetleri sunuyoruz.

Firmamız uzun süreli tecrübesi ve dünya trendlerine uygun olarak şık ve fonksiyonel web tasarımları ve web sitesi altyapıları üretir. Sanayi çeşitliğine göre dünya genelinde müşterilerine geniş bir yelpazede hizmet verip kaliteli bir müşteri ilişkisi ve kurumunuzu diğer firmalardan ayıracak farklı bir kullanıcı deneyimi ve tasarımı sunar.

Web sitesiniz sürekli kontrol altında tutabilecek güncelleme, ekleme, silme gibi işlemleri yapabileceğiniz profesyonel bir içerik yönetim sistemi (CMS) siz müşterilerimizde sunmaktayız. Bu içerik yönetim sistemi ile hızlı bir şekilde web sitenizde istediğiniz değişiklileri yapabileceksiniz cms yönetim sistemi ile alakalı profesyonel web ekibimiz sizlere gerekli eğitimi ve sürekli desteği sağlayacaktır.