E-Ticaret

E-ticaret açılımı elektronik ticaret olup internet üzerinden web siteniz sayesinde tüm ürünlerinizi detaylı bir şekilde tanıtarak müşterilerinize hızlı bir şekilde çevrimiçi satış yapmanıza olanak sağlayacak bir web dinamik web yazılım platformudur. E-ticaret sisteminizde bulunan yönetim paneli ile tanıtmak istediğinizin ürünlerin, fotoğraflarını, videolarını, stok durumlarını ve teknik detaylarını ekleyebilir kolaylıkla ziyaretçilerinize satış yapabilirsiniz.

Firmamız istediğinize bağlı olarak e-ticaret sisteminize size özel profesyonel tasarım yapabilir. Hazırlamış olduğumuz e-ticaret web sitesinde ürün görselleri, firma bilgileri, ürün kategorileri ve tüm genel işlemler ile alakalı ücretsiz olarak sizlere eğitim ve sürekli destek hizmeti sunmaktayız.

İsteğinize bağlı olarak görüşmemiz üzere web sitenizin aktif edilmesinden sonra satış yapmak istediğiniz ürünlerin eklemenize teknik elemanlarımız yardımcı olacaktır. E-ticaret sisteminin sunmuş olduğu kolaylık ile tüm ürünlerinizin ekleme, güncelleme gibi işlemlerini hızlı bir şekilde yapabileceksiniz.

Birçok özelliği bulunan e-ticaret sisteminde tedarikçilerinizin ürünlerini xml dosyası şeklinde tek seferde web sitenize hızlı bir şekilde ekleyebilirsiniz. Ürünlerin fotoğrafları ve bilgileri ile birlikte stok durumunu takip edebilirsiniz. Ürün takibinin yanı sıra indirimli ürünleri, en çok satılan ürünleri sistem müşterilerinize önerebilmektedir.